Із 17 липня до команди Канівського ЦПМСД приєднується молода лікарка, але вже з чималим досвідом роботи - Хоменко Людмила Анатоліївна.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Людмилу Анатоліївну, ви вже певно знаєте, адже вона проходила інтернатуру в нашому Центрі, протягом якої зарекомендувала себе, як професіонала своєї справи, саме тому була задіяна в проєкті БО «Благодійний фонд «Волонтерський рух» за підтримки UNICEF в складі мобільній бригади.

До того, як вступити до Одеського національного медичного університету, який вона закінчила у 2021 році, Людмила Анатоліївна здобула освіту в Черкаському медичному коледжі за спеціальністю «фельдшер» з відзнакою.

Паралельно із навчанням в медичному інституті Хоменко Л.А., - 2 роки працювала медичною сестрою офтальмологічного відділення.

А тепер перейдемо до найголовнішого, Людмила Анатоліївна буде працювати в Бобрицькій АЗПСМ, тому просимо пацієнтів Атаманюка Антона Федоровича, передекларуватися до неї, адже Антон Федорович вирішив піти на заслужений відпочинок.

Робочий номер телефону Хоменко Л.А. 095-629-76-20

Про графік роботи лікарки, повідомимо згодом.

Віримо, що Людмила Анатоліївна стане прекрасним лікарем для вас і вашої родини, а ми залюбки приймаємо її вже в свої медичній родині», - зазначено у повідомленні Канівського ЦПМСД.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителя Степанець привітали із 80-річним ювілеєм (фото).