На Черкащині розпочалося надходження арктичного холоду, який знизив температуру повітря до 3-5° морозу, сприяв посиленню вітру до небезпечних 15-16 м/с та стрибку атмосферного тиску на 16 одиниць.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

4, 5 та 6 грудня атмосфера забезпечить відпочинок від складних погодних умов комфотною, спокійною зимовою погодою. Лише слизькі тротуари та дороги дошкулятимуть водіям та пішоходам. Температура вночі 3-8° морозу, вдень близько 0°.

7, 8 та 9 грудня, право визначати погоду у нашому регіоні розділять виступ потужного антициклону зі сходу та квола циклонічна діяльність з півдня. Спільними зусиллями вони забезпечать безпечний перебіг синоптичного процесу. Проте близькість атмосферного фронту підкине на Черкащину невелику порцію снігу. Температура вночі 2-7º морозу, вдень 4º морозу - 1º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що благодійні акції, розваги для дітей та концерти на підтримку ЗСУ проведуть у Канівській громаді.