Смілянською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням 31-річної жінки, у тому, що вона повторно заволоділа чужим майном шляхом обману (шахрайство, та вчинене повторно) та здійснила несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку, що призвело до спотворення процесу обробки інформації, (ч. 1, 2 ст. 190 , ч. 1 ст. 361 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

За даними слідства встановлено, що обвинувачена у соціальній мережі «Facebook», розміщувала фіктивні оголошення з приводу продажу пального, військового тактичного одягу, та інших речей, та в ході переписки у додатку «Messenger» шляхом обману, не маючи наміру виконувати взяті не себе зобов’язання, запевнювала потерпілих, що надасть оплачені товари.

Введені в оману громадяни перерахували грошові кошти на картку яку вказувала їм обвинувачена, але для приховування своїх злочинних дій вона використовувала банківського рахунку іншої особи, у якого теж незаконно, шляхом обману, отримала доступ через мобільний додаток та зняття отриманих злочинним шляхом грошей.

Своїми злочинними діями обвинувачена завдала матеріальної шкоди потерпілим на суму більше 7 тисяч гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти Черкащини попереджають про шахраїв.