Правоохоронці продовжують документувати факти шахрайств вчинені на території Черкащини. Довірливі черкащани повідомляють невідомим особам персональні та банківські дані, самостійно пересилають заощадження шахраям. Поліцейські закликають громадян, бути обачними та недовіряти невідомим особам.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Фейковий збір коштів, оренда житла якого не існує, талони на пальне і звісно «Ваш родич у біді» та «Вашу банківську карту заблоковано» - це невелика частина шахрайських схем, якими користуються зловмисники.

Шахраї вмілі психологи тому дуже професійно грають на почуттях довіри, страху та бажанні отримати щось задарма.

Тому щоб не стати жертвою аферистів виважено приймайте рішення, особливо у стресових ситуаціях. Не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані. Не заходьте на невідомі сайти та не переходьте за підозрілими посиланнями.

Увага! Не передавайте та не переселайте грошові кошти не перевіривши інформацію. Якщо виникли хоч маленькі сумніви, відмовтесь від даної пропозиції.

Про будь-який факт чи спробу шахрайства, повідомляйте на спеціальну лінію 102.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині судитимуть директора товариства за зловживання повноваженнями зі збитками.