Справу очільника канівського комунального підприємства «Місто», якого звинувачують у вимаганні хабара у розмірі 600 доларів, розгляне суд.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби прокуратури Черкаської області, опубліковану у «Інфомісті».

Так, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора канівського комунального підприємства «Місто» Дмитра Шайдарова, якого було затримано 20 червня під час отримання коштів у розмірі 600 доларів США.

Відтак, його звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що чоловік вимагав від представника будівельної компанії (підрядчика) неправомірну вигоду в розмірі 600 доларів США за безперешкодне підписання та видачу актів приймання виконаних робіт по договору про надання автодорожніх послуг, а також подальше сприяння саме цій підрядній організації в проведенні всіх робіт на об’єктах будівництва в Каневі.

Протиправну схему отримання неправомірної вигоди викрито працівниками прокуратури Черкаської області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області.