Судом було ухвалене рішення про засудження до 11 років позбавлення волі жителя Ковалів, який вбив свою співмешканку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Так, 31 березня 2018 року Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України відносно жителя с. Ковалі Канівського району.

У ході судових засідань встановлено, що житель с. Ковалі Канівського району Черкаської області 20.11.2017  близько 20 години 30 хвилини, в с. Ковалі, Канівського району, Черкаської області, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння та перебуваючи в приміщенні вітальні будинку, де він тимчасово проживав разом із своєю співмешканкою, діючи умисно, протиправно, усвідомлюючи суспільну небезпеку своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, з метою  вбивства своєї співмешканки, на ґрунті  особистих неприязних відносин, які раптово виникли під час сварки у ході спільного розпиття спиртних напоїв, умисно наніс останній численні удари кулаками рук в обличчя, а також кухонним ножем близько шести ударів в грудну клітку спереду і ззаду, а в подальшому, коли співмешканка впала на підлогу, продовжуючи виконання свого злочинного наміру, наніс близько десяти ударів по голові та обличчю потерпілої, як тупою, так і гострою частинами сокири, в результаті чого спричинив останній відповідно до висновку судово-медичної експертизи, численні тілесні ушкодження грудної клітки та численних ран на голові, численних переломів кісток лицевого черепа, перелому кісток основи черепа, які  відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, від яких наступила смерть потерпілої.

Завдяки принципової позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Соснівським районним судом м. Черкас засуджено вказану вище особу до реальної міри покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Наразі, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури вирішується питання щодо внесення апеляційної скарги на вирок Канівського міськрайонного суду Черкаської області у зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський суд визнав винною 18-річну дівчину, через недбалість якої померло немовля.