Завершився поточний середній ремонт з асфальтовим покриттям дороги місцевого значення О 240711 від дороги Р-10 до села Яблунів (вулиця Лозова до центру села вулиці Зоряна, 7), протяжністю 2,1 км.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Як повідомляє староста Валентина Берегова, роботи було виконано в короткий термін підрядною організацією ПП «Євроавтодор» за рахунок коштів з державного бюджету.

«Жителі нашого села висловлюють велику подяку дорожникам за якісно відремонтовану дорогу. Люди радіють таким суттєвим змінам, і зазначають, що відремонтована ділянка автодороги стала для них частиною Європи», – зазначила Валентина Берегова.

Висловив слова вдячності і депутат Канівської міської ради Віктор Огороднік під час позачергового засідання сесії.

«Хочу подякувати керівництву міської ради за підтримку та допомогу у вирішенні цього питання. Ремонт даної дороги є значною подією для яблунівців, адже вона є центральною в селі», – наголосив Віктор Огороднік.

До слова, автомобільна дорога загального користування місцевого значення О 240711 /Р-10/ - Яблунів знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконкому переглянуть вартість харчування дошкільнят у Канівській громаді.