Для того, щоб підтримувати стабільну кількість тварин у лісових та мисливських угіддях, лісівники застосовують дієву практику - розведення звірів у вольєрних господарствах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Центрального лісового офісу.

Уже більше 6 років у Пехівському лісництві філії «Звенигородське лісове господарство» функціонує вольєр для напіввільного утримання кабана дикого. Його площа - 3,5 га, на яких зараз живуть 53 вепри.

Для кабанів створені всі умови для комфортного життя і розмноження. Двічі на день єгері наповнюють годівниці кормами - гіллячковими віниками, зернофуражем (суміш ячменю, пшениці та кукурудзи), гарбузами.

Зовсім скоро у вольєрі очікують поповнення, адже період опоросу у самок припадає на весну й осінь. До речі, в середньому, одна самка може привести за 1 раз до 4-5 поросят.

Щороку єгері випускають з вольєру щонайменше по десять голів кабанів (8 самок та 2 самців). Завдяки цьому у лісах Черкащини зберігається стабільне поголів'я диких звірів.

Навіть у дикій природі для тварин нема складнощів добути їжу, адже протягом зими і холодів лісівники постійно підгодовують їх на спеціальних підгодівельних майданчиках, яких у філії 70.

Цього року для тварин працівники філії заготовили 17,5 тонн сіна, 43 тонни зерна, 11,5 тонн коренеплодів, 1500 віників гіллячкового корму, закупили 275 кг солі.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 1 особа, парник та текст

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: критий міст та текст

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що надзвичайники провели рейд у Канівській громаді для запобігання пожеж у житловому секторі (фото).