Під час природоохоронного рейду у Роському  іхтіологічному заказнику місцевого значення (річка Рось, Канівський район, Черкаської області) інспектори Черкаського Управління Держекоінспекції Центрального округу виявили 10 сіток, встановлені браконьєрами у заказнику для незаконного вилову риби.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління екологічного контролю (нагляду) у Черкаській області Олександра Познякова.

«Крок за кроком ми продовжуємо звільняти перед нерестом наші водойми від браконьєрів та сіток, які вони використовують для проведення незаконного вилову.  Загальна довжина витралених із води сіток склала близько 750 метрів діаметрами вічка від 32 мм до 50 мм. В сітках знаходилась риба видів : лящ, мілкий карась, мілка плітка. Всю живу рибу відпустили до водойми», - зазначив Олександр Позняков.

Довідково: Ро́ський — іхтіологічний заказник місцевого значення в Канівському районі Черкаської області. Створений рішенням Черкаської обласної ради від 21.11.1984 р. № 354. Має площу 123 га. Розташований на землях держзапасу, займає акваторію від гирла р. Рось до с. Межиріч. Єдиний іхтіологічний заказник на р. Рось. Під охороною ділянка для відновлення і розмноження цінних видів риб —судака, ляща, сома, білизни, сазана, плітки та інших, що заходять сюди з Кременчуцького водосховища.

У заказнику забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі затримали 37-річного браконьєра (фото).