Днями директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць спільно із головним державним інспектором з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Любов'ю Корякіною побувала з робочим візитом у Ліплявській територіальній громаді.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У ході виїзної зустрічі із сільським головою Сергієм Геращенком було обговорено результати співпраці за минулий рік та окреслено перспективи роботи на 2021 рік.

Директор філії Надія Коломієць презентувала послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, зокрема онлайн - реєстрацію за допомогою сайту «Дія», інші електронні сервіси служби зайнятості.

Керівник філії поінформувала про ситуацію, яка склалася на місцевому ринку праці, наявність актуальних та перспективних вакансій тощо.

Особлива увага була приділена питанням тимчасової зайнятості безробітних, зокрема громадським роботам та роботам тимчасового характеру, які організовуються службою зайнятості, місцевими органами влади та роботодавцями. Результати спільних напрацювань знайдуть своє відображення у «Програмі організації та фінансування громадських робіт на 2021 – 2025 роки», яку планується затвердити найближчим часом.

«У нас пройшла плідна зустріч з Сергієм Геращенком. Будемо розширювати співпрацю. У цьому ми бачимо користь для усіх - членів громади, роботодавців, соціальних партнерів. Підписання угоди про спільну діяльність - це поєднання наших зусиль щодо забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості. Сподіваюся, що наша співпраця допоможе людям знайти гідну роботу», - зазначила Надія Коломієць.

May be an image of 2 людини та текст «ae 2021 55207 SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»

May be an image of 4 людини та текст «Tpo SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»

May be an image of 3 людини, people standing та текст «SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській ОТГ зареєстровано 184 багатодітні родини – у двох сім’ях виховують по семеро дітей.