Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в третю неділю березня, у Канівському міському будинку культури з дотриманням карантинних вимог відбулися урочистості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

З професійним святом представників сфери вітали секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова і заступники міського голови Галина Москаленко та Тетяна Жівотова. 

«Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення сердечно вітаю вас із професійним святом. Ви робите дійсно дуже багато добрих справ: вашими працьовитими руками прибираються наші вулиці, налагоджуються комунікації та створюється затишок у громаді», - звернулася до «винуватців» свята секретар Канівської міської ради Оксана П'яткова.

«Бажаю, щоб тепло і краса, які ви даруєте нам, були і у ваших серцях та навколо вас. В цей день хочеться відмічати вас всіх і дякувати за роботу», - привітала комунальників Тетяна Жівотова.

Під час заходу вони вручили квіти та грамоти міського голови присутнім у залі  двірничим працівникам, кочегарам, інженерам, бухгалтерам й іншим представникам ЖКГ та побутового обслуговування населення, які працюють на благо Канівської громади.

За вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм директора  КП «Теплові мережі» Василя Коломійця було нагороджено відзнакою президії центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового  обслуговування населення України. З нагоди професійного свята Василю Коломійцю присвоєно почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань».

Опісля до вітань долучилися і артисти Канівського міського будинку культури, які під бурхливі оплески подарували присутнім у залі свої музичні та танцювальні виступи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у зв’язку із ремонтом на ділянці дороги у Каневі тимчасово змінили розклад руху міських автобусів.