Депутати Канівської міської ради ухвалили рішення про призначення очільницею Інклюзивно-ресурсного центру Людмили Чалабієвої.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

За словами начальника міського відділу освіти Надії Голди, це єдиний кандидат, яка пройшла конкурсний відбір. До цього часу Людмила Чалабієва обіймала посаду завідувача психолого-медико-педагогічної консультації при міському відділі освіти.

Відзначимо, що Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) є комунальною установою Канівської міської ради, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Розташовуватиметься новостворений центр за адресою: місто Канів, вулиця Шевченка, 49 (колишній дитсадок «Казка»).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на розгляд депутатів виносять кандидатуру очільниці Інклюзивно-ресурсного центру.