До служби у справах дітей Степанецької ОТГ надійшло повідомлення про дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах внаслідок жорстокого поводження з нею.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Степанецької сільської ради провела оцінку рівня безпеки дитини, під час якої підтвердилися факти домашнього насильства зі сторони матері відносно своєї дочки.

Дитина категорично відмовилася повертатися додому до матері, а тому 28 жовтня 2022 року служба у справах дітей  влаштувала постраждалу дитину  на тривале (стаціонарне) перебування в комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради.

«Тож вчасно пророблена робота фахівців служби у справах дітей нашої громади попередила можливу трагедію у неблагополучній сім’ї. Адже пріоритетним питанням у нас було, є і буде – щасливе майбутнє наших дітей», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що внаслідок зіткнення маршрутки та легковика у Черкасах багато людей, зокрема й діти, отримали травми (фото).