Екс-народний депутат-регіонал Володимир Ландік часто приїздить на полювання в ліси поблизу Пшеничників, що на Канівщині.

Про це повідомив депутат Черкаської обласної ради Володимир Волкович під час обговорення питання надання обласною радою дозволу на користування під мисливські угіддя Канівській районній громадській організації мисливців та рибалок територій у межах Пшеничницької сільської ради, пише «Kanos» із посиланням на прес-службу ВО «Свобода».

«Ви підтримали на комісії питання створення НПП «Середньодніпровський» у рамках обласної програми охорони навколишнього середовища. А тепер переконуєте нас надати на 15 років під мисливські угіддя ті землі, на яких за статусом національного природного парку це заборонено? Я був у Пшеничниках напередодні й місцеві мені повідомили, що туди часто приїздить Володимир Ландік, так – це той, що був «гаманцем» Партії Регіонів. Громада вже боїться виходити в ліс, бо там гасають лише чорні джипи. То скажіть тепер: на кого ви працюєте? У керівництва області хвороба «подвійних стандартів»?», - емоційно зауважив Волкович.

Підтримав колегу і голова фракції «свободівців» в обласній раді Юрій Ботнар, який запитав представника Канівської районної громадської організації мисливців та рибалок, яку орендну плату вони вносили за користування мисливськими угіддями, адже до цього вони були в їх користуванні й відповідне рішення сесії мало лише продовжити термін оренди.

Однак, у відповідь представник мисливців не дав жодної інформації.

Відтак, у підсумку, депутати обласної ради не підтримали передачу в оренду територій, що перебувають у межах Пшеничницької сільської ради у користування Канівській районній громадській організації мисливців та рибалок.