Співробітники Служби безпеки України викрили військовослужбовця на хабарі від призовника за сприяння в ухиленні від військової служби. За винагороду він обіцяв вирішити питання про визнання його непридатним до проходження військової служби за станом здоров’я.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Встановлено, що співробітник одного із центрів комплектування та соціальної підтримки Черкащини вимагав кошти за вплив на військово-лікарську комісію та військового комісара одного із районних центрів для прийняття ними рішення про видачу призовнику відповідного військового квитка про непридатність.

Військовослужбовця правоохоронці затримали під час отримання чергової частини хабара.

У межах кримінального провадження за ч.3 ст.369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних до протиправної діяльності осіб.

Викриття та блокування правопорушення здійснювало УСБУ в Черкаській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обласні поліціянти попереджають про шахрайства.