До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої голови одного із сіл Канівського району Черкаської області за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

Смілянською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно особи за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що колишня голова одного із сіл Канівського району Черкаської області придбала у фізичної особи-підприємця сільськогосподарський розвантажувальний причіп без відповідних супроводжувальних та сертифікаційних документів на суму понад 150 тис. грн., внаслідок чого право власності на вказане майно територіальною громадою не зареєстровано та не може бути зареєстровано відповідно до вимог чинного законодавства України, що позбавляє можливості його використання на законних підставах.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, зібрано докази які будуть надані суду для доведення винуватості особи у вчиненні злочину.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що експосадовець Служби автомобільних доріг опиниться на лаві підсудних через недбалість із збитками у понад 2 млн.грн.