На вихідних глибокий циклон «PATRICK» приніс на Черкащину різкі стрибки атмосферного тиску, посилення вітру до небезпечних 15 м/с та вперше за більше ніж три тижні пройшли довгоочікувані дощі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Покинувши Черкащину атмосферні фронти відкрили доступ арктичному повітрю. Спостерігався аномальний хід температури, якщо ніч 8 жовтня була теплою 17-19º, то вдень максимальна температура досягала лише 10-12º.

У найближчі дві доби  погоду Черкащини формуватиме тилова частина циклону. З північними вітрами посилиться арктичне вторгнення. Середні добові температури лише 5-7º тепла, що холодніше клімату на 3-5º.Температура вночі 1-6º тепла, на поверхні грунту, а вночі 11 жовтня навіть у повітрі заморозки 0-5º, вдень 6-11º тепла. Без опадів.

Не зважаючи на похолодання, умов для стійкого переходу середньодобової температури через +8º у бік зниження (з яким пов’язаний початок опалювального сезону) поки що немає.

У четвер, 12 жовтня, зі зміною північного синоптичного процесу на південний, температурний фон підвищиться на 2-4º: вночі 5-10º тепла, вдень 15-20º.

У п’ятницю 13 жовтня, можна сподіватися на наступні невеликі дощі.

За модельними розрахунками,  надалі переважатиме помірно тепла погода та без істотних опадів погода.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черговий етап проведення ремонтних робіт дорожнього покриття завершився у Степанецькій громаді (фото).