Золотоніською місцевою прокуратурою погоджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього помічника судді одного із районних судів у Черкаській області за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України) та  зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході досудового розслідування установлено, що колишній помічник судді одного із районних судів у Черкаській області здійснила підроблення офіційних документів, зокрема декількох рішень районного суду про визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування, шляхом повної заміни змісту дійсних документів, виконувала підпис від імені судді, та в силу своїх службових обов’язків, маючи доступ до гербової печатки суду, робила її відтиск на вказаних рішеннях.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду про суті, винній особі загрожує покарання від трьох до шести років позбавленням волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штраф від п’ятисот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині за втручанням прокуратури сільраду зобов’язали усунути порушення Правил пожежної безпеки у школі.