Черкаським окружним адміністративним судом задоволено позов Золотоніської місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльності однієї із сільських рад Канівського району в частині забезпечення пожежної безпеки у закладі освіти та зобов’язання розглянути питання щодо виділення коштів на усунення порушень протипожежної безпеки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Упродовж 2019–2020 років спеціалістами ДСНС у закладі виявлені численні порушення Кодексу цивільного захисту та Правил пожежної безпеки України. Зокрема, органом контролю встановлено, що школу не забезпечено зовнішнім протипожежним постачанням, а працівників закладу – засобами індивідуального захисту органів дихання, вікна облаштовані глухими ґратами, що унеможливлює вільний доступ до приміщення, а також виявлено інші порушення.

За втручання прокуратури суд зобов’язав відповідача розглянути питання щодо виділення коштів із місцевого бюджету для повного усунення виявлених порушень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за позовом прокуратури державі повернули земельну ділянку на Канівщині вартістю 97 млн. грн.