Матеріальне заохочення учнів Канівського району, які перемогли у конкурсах та олімпіадах, вже дало позитивні результати.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час звіту про хід виконання програми «Робота із обдарованою молоддю в Канівському районі на 2013-2017 роки», який відбувся на останній сесії Канівської районної ради, очільниця районного відділу освіти Анна Бабенко зазначила, що основна мета програми – це підтримка обдарованої молоді, зокрема й фінансова.

Відтак доповідачка подякувала районним депутатам за підтримку та виділення коштів для стимулювання переможців олімпіад та конкурсів. «У 2015-ому році троє переможців обласних олімпіад за треті місця отримали по дві тисячі гривень та їх вчителі по одній тисячі гривень»,- зазначила Анна Бабенко.

«Відповідна ініціатива вже дала позитивні результати і у 2016-ому році у Канівському районі вже є 6 переможців олімпіад і 1 переможець Міжнародного конкурсу ім..П.Яцика обласного рівня. Сьогодні ці діти також отримали фінансове заохочення і сподіваємося, що наші результати будуть тільки покращуватися», - зауважила очільниця районного відділу освіти.

Окрім цього, за словами Анни Бабенко, для заохочення обдарованих дітей у минулому році за підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика» була організована поїздка до Чигирина.