Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із порталу Освіта.ua.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Варто також підкреслити, що значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном.

Відтак, канівські школи посіли такі місця у рейтингу:

Канівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Канівської міськради Черкаської обл. – 1 місце

Канівська ЗОШ I-III ст. №3 Канівської міськради Черкаської обл. – 5 місце

Канівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міськради Черкаської обл. – 6 місце

Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міськради Черкаської обл. – 11 місце

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міськради Черкаської обл. – 15 місце

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новий навчальний рік розпочався в Університеті третього віку у Каневі (фото).