У понеділок, 16.03.2020 прокуратурою Черкаської області повідомлено про підозру сільському голові одного з сіл Канівського району Черкаської області за фактом розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також видачі завідомо неправдивих офіційних документів за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що сільський голова в грудні 2019 року підписав договір з підприємством про заміну віконних блоків у сільській загальноосвітній школі та достовірно знаючи про те, що роботи згідно з договором не виконано, підписав офіційний документ – акт типової форми, до якого внесено недостовірні відомості про виконання робіт за договором в повному обсязі.

У результаті вказаних незаконних дій сільський голова вчинив розтрату 199 тис. грн з місцевого бюджету, заподіявши майнову шкоду сільській раді об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

На цей час вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Як стало відомо із власних джерел, підозру оголосили голові Таганчанської ОТГ Олегу Лактіонову.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що службовця регіонального відділення «Інституту землеробства НААН України» затримано за підозрою в одержанні неправомірної вигоди (ФОТО).