Черкаські аудитори у Відділі освіти виконавчого комітету Канівської міської ради виявили порушень на суму понад 4,8 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради (далі – Відділ освіти, установа) за період з 01.01.2016 по 28.02.2019 виявили фінансових порушень на суму 4761,6 тис. грн.

Зокрема, відділом комунального майна та земельних ресурсів міста Канева (орендодавець) не перераховано належної частки орендної плати за договорами оренди нежитлових приміщень, що перебувають на балансі Відділу освіти, через це установою недоотримано власних надходження на суму 43,8 тис. грн.

Основну питому вагу втрат протягом 2016-2019 років склали порушення в частині недотримання вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на загальну суму 2646,8 тис. грн.

Аудитори встановили, що через недотримання вимог чинного законодавства установа понаднормово використала та оплатила теплової енергії на загальну суму 1 005,2 тис. грн.

Окрім цього, протягом 2016-2019 років Відділ освіти сплатив послуги теплопостачання у завищеному обсязі на загальну суму 628,3 тис. грн. Завдяки вжитим заходам під час ревізії відшкодовано втрат на суму   3619,7 тис. грн. За результатами контрольного заходу на 12 посадових осіб Відділу освіти складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада вирішила не проводити аудит на «Міському ринку».