На одній із канівських дільниць сьогодні не реєстрували кандидатів у депутати і офіційних спостерігачів від політичної партії «Блок Петра Порошенка».

Про це повідомляють в Черкаській обласній організації Комітету виборців України, інформує «Kanos».

Зокрема, за повідомленням їх спостерігачів, у Каневі на одній із дільниць не реєстрували кандидатів у депутати і офіційних спостерігачів від БПП. Однак, після роз’яснення всіх таки зареєстрували.

Крім того, слід відзначити, що по інформації тих же представників КВУ, у місті також виникло непорозуміння між спостерігачами/кандидатами (ВО «Свобода») і окремими членами ДВК: в приміщення для голосування пускали, але відмовлялися реєструвати, переплутавши реєстрацію статусу і реєстрацію присутності.

Наразі, за інформацією спостерігачів, все з’ясовано, нормалізовано та відбувається в рамках закону.

Окремо слід зазначити про те, що ще раніше голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик заявляв про те, що на Канівщині також було зафіксовано факт підвозу кандидатами, які є керівниками найбільших місцевих підприємств, своїх працівників на дільниці. За словами голови КВУ, є інформація, що напередодні цим працівникам видавали гроші. Можливо, це гроші за голоси, тому зараз ситуацію перевіряють правоохоронні органи, - резюмував він.