На ранок на Черкащині 131 населений пункт без світла, 54 з них – частково. Для оперативного відновлення енергопостачання залучено 139 бригад енергетиків.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської області Ігоря Табурця.

На дорогах державного, територіального та місцевого значення задіяно понад 150 одиниць спецтехніки.

Окрім того, працюють 42 одиниці техніки ГУ ДСНС області. Нею підсилимо і ресурс обласного центру для пришвидшення робіт із розчищення міста.

На місці ускладненого руху в Черкаському районі (м. Кам’янка) рятувальниками розгорнуто додатковий мобільний пункт обігріву. Посилено працюють патрульні», - відзначив Ігор Табурець.

«Внаслідок погіршення погодних умов в області, рятувальники здійснили 46 виїздів. Загалом прибрано 24 впалих дерева з проїжджих частин доріг та 1 бігборд. Водночас надзвичайники надали допомогу 53 автомобілістам, які опинилися у заметах.

У місті Кам`янка рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву. Від ДСНС залучено 47 одиниць техніки та 157 чоловік особового складу.

Закликаємо водіїв, за можливості, утриматися від поїздок. Краще перечекайте негоду вдома. У випадку надзвичайної події телефонуйте «101», - зазначено у повідомленні Головного управління ДСНС у Черкаській області.  

Возможно, это изображение 1 человек, снегоочиститель, катание на лыжах, туман, дорога и текст

Возможно, это изображение снегоочиститель, скорая помощь, Арктика, дорога и текст

Возможно, это изображение 2 человека, дорога и текст

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 1 особа, снігоочисник та швидка допомога

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що над Черкащиною збили два шахеди.