Канівський нардеп Владислав Голуб, спільно з колегами по парламенту Олегом Петренком та Максимом Поляковим, намагались взяти на поруки затриманого нещодавно т. в.о. начальника Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Владислава Пустовара.

Про це у власному Facebook повідомив нардеп Олег Петренко, інформує «Kanos».

«Сьогодні разом із Владиславом Голубом і Максимом Поляковим хотіли взяти його (ред.: Владислава Пустовара) на поруки. На жаль, суд не те, що не задовольнив наше клопотання, а навіть уперше за мій дуже багатий і насичений судовий досвід за останні півтора року депутатства навіть не надав можливості виступити. «Це Печерний суд, дєтка» (с)», - написав нардеп.

Нагадаємо, вчора працівники Генеральної прокуратури затримали Владислава Пустовара та звинувачують його у дачі хабаря. Сьогодні активісти у Черкасах підтримали очільника обласної поліції акціями та схвально висловлювались про його професійну діяльність.

Однак, сьогоднішнім рішенням Печерського районного суду Владислава Пустовара залишили під вартою на два місяці з можливістю застави в розмірі 551 тис. грн.