Майже тиждень середньодобова температура повітря перевищує норму на 4-7º, що є аномалією  навіть для другої половини літа. Денні максимуми досягають 32-34º, ніч з температурами 20-22º дозволяє лише передихнути від полуденної спеки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.  

Температура води у Дніпрі, за 4 дні потепліла на 6º і становить +22º. Грунт добряче розпікся і середня температура на глибині 10 см – 25-28º за норми 21-23º(!).

Під натиском циклонів із заходу та півдня синоптична ситуація почне змінюватися, східний антициклон переміститься на північ, що змінить напрямок вітру на північно-східний та послабить надходження тепла. Але сонячний прогрів поки що діятиме, тому як в п’ятницю так і в суботу денна температура перетне позначку +30º.

У другій половині дня суботи та неділю посилиться вплив циклону з південного-заходу. Падатиме атмосферний тиск та розпечене напередодні повітря спровокують нестійкість в атмосфері, що призведе до швидкого розвитку потужних купчасто-дощових хмар, з грозовими дощами у супроводі шквалів 15-20 м/с та граду.

З початку нового робочого тижня атмосфера дещо заспокоїться, хоча ймовірність невеликих грозових дощів залишиться. Температурний фон буде комфортним, вдень 23-28º, вночі 12-17º.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жителя Канівщини, який добровільно здав зброю, звільнили від кримінальної відповідальності.