У межах офіційних заходів, присвячених вшануванню пам’яті загиблого канівського «кіборга», відбулося вручення премії Анатолія Чупилки «Кращому захиснику інтересів канівців».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Черкаської обласної організації ВО «Свобода», опубліковану у «Прочерку».

27 вересня із нагоди відзначення 43-ої річниці від дня народження народження героя російсько-української війни, депутата Черкаської облради від ВО «Свобода» Анатолія Чупилки у Каневі відбулося урочисте нагородження цьогорічного лауреата іменної премії.

Так, біля пам'ятної дошки Анатолію, що встановлена на центральному вході ЗОШ № 6, відбувся мітинг-реквієм. Під час мітингу керівник канівських свободівців Сергій Засенком вручив премію імені Анатолія Чупилки «Кращому захиснику інтересів канівців», яку цього року отримав Дмитро Іванов, що відзначився у захисті канівського довкілля. Після цього гості мітингу вирушили до могили Анатолія Чупилки та поклали квіти на місце останнього спочинку героя.

У своєму виступі на мітингу-реквіємі керівник канівських свободівців Сергій Засенко зазначив, що пам'ять про свободівця-кіборга, депутата Черкаської обласної ради Анатолія Чупилку буде жити вічно.«Ми пам’ятаємо всі ідеї, за які боровся Анатолій Чупилка і ми прикладемо максимум зусиль, щоб довести усі його починання до переможного кінця. Слава Україні!» – зауважив Сергій Засенко.