У залі засідань Будинку рад голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив очільника Канівської РДА Юрія Розе.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Романа Боднара.

«Сьогодні із канівчанами обговорили проблемні питання, як і в інших районах, найактуальнішою темою залишаються дороги.

Цього року коштів на дорожню сферу спрямовується більше, тому найпріоритетніші напрямки охопимо та збільшимо динаміку. Головне - раціонально використати фінансування та забезпечити проїзність до важливих соціальних об‘єктів. Обіцяємо жорсткий контроль за виконанням робіт підрядників. Разом із тим має бути нагляд за навантаженістю транспортом, в цьому напрямку співпацюватимемо із Укртрансбезпекою.

Дороги - це важлива складова і бізнес-привабливості регіону.

Наступне питання - об‘єднання громад. Я вже не раз говорив, що ми повинні забути за інтереси окремих осіб та власні амбіції. Тільки державницький підхід, тільки конкретні фінансові розрахунки, тільки здатність до перспективного розвитку. Це наша позиція. У плані, який подали до Міністерства розвитку громад та територій, на Канівщині передбачено 3 громади. Вивчення пропозицій триває.

Озвучили питання справедливого розподілу обласного бюджету на цільові програми. Є конструктивний діалог із депутатами обласної ради. Маємо на меті збільшення дохідної частини бюджету за рахунок підвищення кількості робочих місць та ефективного адміністрування податків. А також проаналізуємо роботу комунальних підприємств. Якщо зменшуються витрати - буде більше коштів саме на розвиток.

Наступний питання, яке звучало під час зустрічі, - оптимізація у сфері медицини. Основна задача - якість послуг, а не економія коштів. Реформа «первинки» дає результати, у лікарів та закладів є мотивація працювати із пацієнтами на більш якісному рівні. Наступний етап - реформування спеціалізованих медичних закладів, які з квітня цього року переходять на пряме фінансування із Національною службою охорони здоров‘я. Далі все за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Громадяни отримують право вибору та якісні послуги, заклади - фінансування та розвиток.
Оптимізація не означає ліквідацію, це стосується і сфери освіти. Так, адміністративний персонал будуть скорочувати. Лікарям - треба підвищувати рівень знань, аби бути конкурентними на ринку послуг.

Юрія Розе характеризують як порядну людину. Але нашу роботу оцінюватимуть за ключовими показниками ефективності, які поширюються і на РДА. Тому сподіваюсь на результативність та продуктивну комунікацію з громадою», - зауважив у своєму пості Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент призначив голову Канівської РДА.