Канівські спілки учасників АТО написали звернення міському голові, у якому засуджують поведінку керівника одного із комунальних підприємств міста, який носить військову форму.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільника місцевої спілки учасників АТО.

Голови місцевих спілок учасників АТО написали звернення до міського голови Ігоря Ренькаса із проханням вжити заходів впливу на керівника міського комунального підприємства «Місто» Дмитра Шайдарова стосовно заборони носити військову форму.

Нижче наводимо текст звернення, підписаного головами та членами Канівської спілки учасників АТО «Нескорені» (голова – Євген Степаненко) та Спілки учасників АТО «Побратим-Схід» (голова – Юрій Паньковецький):

«Шановний Ігоре Олександровичу!

Набирає суспільного резонансу серед учасників АТО та мешканців міста оприлюднене відео з директором КП «Місто» Дмитром Шайдаровим, який у військовій формі виявляє хамство до місцевого жителя.

Учасники АТО обурені поведінкою Вашого підлеглого і вважають, що він не тільки не вміє спілкуватися з людьми, яким повинен за посадою надавати якісні послуги, а й ганьбить військову форму, в якій українці протистоять російській агресії на сході нашої держави і яка рясно просочена кров’ю наших героїв.

Відповідно до п. 8, статті 7 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовців особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно закону. В країнах-членах НАТО подібні скандальні випадки, в яких фігурує людина у військовій формі, ретельно розслідуються, адже це створює негативний імідж для війська. 

Просимо Вас, Ігоре Олександровичу, вдатися до заходів впливу до директора КП «Місто» Дмитра Шайдарова щодо толерантнішого ставлення до людей та забезпечення виконання вимог закону щодо заборони носіння військової форми «український піксель» особі, яка не має відношення до військової служби. 

Маємо надію на розуміння та просимо вважати цей лист офіційним зверненням до Канівського міського голови».

Нижче опубліковане відео, про яке йде мова у зверненні: