Днями у Канів доставили черговий гуманітарний вантаж, у складі якого: 5 генераторів (потужністю 5 кВт), 5 інверторних зарядних станцій, газовий котел, запчастини до пожежного автомобіля, апарат УЗД, портативний кардіограф, медичні засоби, медикаменти, засоби гігієни, стільці та інше. Відповідна допомога надійшла за сприяння організації «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина).

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За словами Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, з початку повномасштабного вторгнення німецькі партнери не зупиняють підтримку Канева. Вони, зокрема, надали для міста генератори, які нині працюють на об'єктах критичної інфраструктури під час вимкнення електропостачання, спецобладнання для пожежників, намети, медикаменти тощо.

Від імені усієї Канівської громади міський голова Ігор Ренькас дякує німецьким друзям за допомогу та підтримку, що так необхідна особливо цієї зими, коли російський агресор не припиняє обстрілів об’єктів критичної інфраструктури та намагається залишити українців без світла, води і тепла.

« Війна показала, що у нас є справжні друзі, які не на словах, а на ділі турбуються про канівців. Кожен вантаж свідчить про підтримку, турботу та міцні партнерські відносини. Тому вкотре хочу висловити подяку нашим німецьким друзям – керівнику спілки «Друзі Канева» доктору Паулю Шрьомбгесу, її членам Валерію Еске і Брігіте Ваґнер та усім, хто долучився до комплектування гуманітарного вантажу. Також окрема подяка працівникам структурних підрозділів та установ виконавчого комітету, волонтерам, переселенцям, членам ДФТГ, які допомагали розвантажувати вантаж. Друзі, щиро вдячний усім за підтримку і допомогу», – наголосив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські волонтери оголосили збір овочів та консервації.