У межах реалізації проекту «Інноваційна школа» у Степанецьку загальноосвітню спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів закуповують необхідне мультимедійне обладнання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівської районної державної адміністрації у Facebook.

У минулому році Степанецька спеціалізована школа стала одним із 29-ти навчальних закладів Черкаської області, які підпадають під дії цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

Відтак, у межах реалізації програми на придбання навчального обладнання для навчальних кабінетів Степанецької школи, було виділено понад 500 тис грн., з них 300 тис грн. перенаправлено в Державний фонд регіонального розвитку для придбання обладнання для кабінетів біології, хімії, фізики. Також для проведення капітального ремонту приміщення навчального закладу 500 тис грн. було виділено з районного бюджету.

Наразі у Степанецькій школі встановлено інтерактивний мультимедійний тир та мультимедійне обладнання для кабінету математики, проведена поставка освітнього набору робототехніки Lego, завезене обладнання для кабінетів біології та хімії. Окрім цього невдовзі має завершитись капітальний ремонт 6-ти навчальних кабінетів школи, тендер на проведення якого через систему ProZorro відбувся в серпні поточного року.

Під час робочого візиту голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест оглянув оновленні кабінети та обладнання у Степанецькій школі та передав водонагрівач, у межах програми із забезпечення електроприладами навчальних закладів району.