Відомий виконавець в оригінальному  стилі «джаз-театр» завітає на Канівський міжнародний кінофестиваль у якості почесного гостя.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського міжнародного кінофестивалю.

 «Як тільки з’являється перший звук його роялю, який завжди з ним, зникає сум і туга, буденність і нудьга. Диво і світло, посмішка на обличчях, в серці ритм, ноги самі рвуться в танок, а руки, звичайно, аплодують. Так проходить виступ Маестро Майка Кауфмана-Портнікова. Прихильники Маестро завжди чекають його виступів в унікальному, лише йому притаманному і створеному жанрі :«джаз-театр».

І ще одна складова, що завжди додає того, що неможливо описати словами: творчість, імпровізація, народження музики саме зараз, все це під небом. Само небо і вулиці, і люди поруч, і будинки – все складові «оркестру» RoyalMan, все звучить і створює композиції.

Сплутати манеру гри Майка Кауфмана-Портнікова, його суцільну імпровізацію і майстерність абсолютно неможливо. Віртуозність, яскравість, радість і позитивність, яку Маестро буквально інсталює в простір. Залишатися осторонь такого фонтану емоцій неможливо. От тому шанувальники справжнього  класичного джазу і його поєднання з фільмами, саме у виконанні Майка Кауфмана-Портнікова, чекають з нетерпінням кожної зустрічі з Маестро по всьому світу», - повідомляють організатори.

Тож відомий по всьому світу піаніст-віртуоз, композитор та режисеру Майк Кауфман-Портніков стане цьогоріч почесним гостем на відкритті Канівського міжнародного кінофестивалю, яке буде відбуватися 17 серпня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що членом журі на кінофестивалі стане акторка Театру Особистості, родом із Канева.