Виступ гурту відбувся в межах туру «Співаймо заради Перемоги!», що проводиться за підтримки благодійного фонду «МХП – Громаді» в громадах присутності компанії. Музиканти побували у 9 містах і завершили тур феєричним концертом у Каневі в приміщенні нового культурного центру «Шевченко HUB».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Миронівської птахофабрики.

 «Кожен нині працює на своєму фронті, – каже фронтмент гурту Іван Леньо, – однак всіх нас об’єднує спільна мета – Перемога».

Звертаючись до канівчан під час концерту, він зауважив:

– Нині маємо багато напрямів, і мова йде не лише про мілітарний фронт. Рідну землю кожен захищає по різному – хтось зі зброєю в руках, хтось волонтерить, хтось працює і цим тримає економіку держави, а хтось співає й заряджає цим, підтримує дух. Важливо не піддаватися страху, не впадати в бездіяльність, а знайти свою нішу й робити свою справу.

До слова, хлопці з KOZAK SYSTEM заряджають українців не лише власною творчістю, а й залучають кошти на підтримку ЗСУ, зокрема, на придбання дронів для військових. Приєднавшись до благодійного збору, цю місію з музикантами  розділили й гості концерту.

Загалом же варто додати, що виступ гурту у Каневі видався надзвичайно драйвовим та емоційним. Завдяки енергетиці «козаків», їх взаємодії з публікою, а головне – щирим, таким чуттєвим композиціям та вокалу Івана Леньо, в залі панувала неймовірна атмосфера єдності.

«Після 24 лютого наше суспільство багато що зрозуміло й переосмислило, –  поділилася враженнями канівчанка, співробітниця «Миронівської птахофабрики» Наталія Попова. – І найціннішим, напевно, є те, що ми почали ще більше любити й пишатися своєю країною, ще більше вірити у власні сили. Виступ KOZAK SYSTEM точно додав нам наснаги й мотивації до Перемоги!»

Ще одним мотиватором для присутніх стала унікальна зустріч з чарівною й мужньою дівчиною Валентиною Зубко. Валя – військовий медик. Потрапила в полон у Маріуполі й 25 вересня разом із 214 військовими повернулася з російського полону. Валя точно знає, наскільки важливо нам, українцям, бути сильними і єдиними у своїй боротьбі за існування й незалежність. 

– Головне, що допомагає триматися – це віра в Україну, в Бога, віра в наші Збройні сили, в те, що правда й Перемога за нами, – додала Валя.

До речі, у фіналі концерту Валентині Зубко команда благодійного фонду вручила цінний приз від МХП – ноутбук. Цю приємну місію виконав директор ТОВ НВФ «Урожай», директор обласної ради Олександр Воскобойнік, який також завітав на концерт музикантів у Каневі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 12 тис.грн. для ЗСУ вдалося зібрати під час благодійного концеру (фото).