Канівці зібралися у міському будинку культури, аби під час благодійного концерту вкотре продемонструвати свою згуртованість, волю до перемоги та допомогти ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Розпочали захід з виконання Гімну та хвилини мовчання за загиблими Героями – захисниками України.

«Кожен з нас, як може наближає перемогу на місцях. Сьогодні ж ми зібралися для того, щоб підтримати наші Збройні сили й віддати шану тим, хто захищає нас. І сьогодні ми також хочемо вшанувати пам'ять загиблих наших земляків. Герої дійсно не вмирають ˗ вони живуть у наших серцях на віки. І ми схиляємо голови перед їхнім подвигом, перед тим, що вони віддали найдорожче – власне життя. Дякуємо родинам, схиляємо низько голови перед ними. Пам'ятаємо наших захисників» , – зауважила заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова.

Також Тетяна Жівотова вручила Почесні відзнаки Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» родинам загиблих захисників. Відповідні відзнаки посмертно присвоєно шістьом полеглим на війні героям з Канева, а саме: Євгенію Федоришину, Олегу Пахомову, Віталію Вдовенку, Роману Левченку, Олегу Горідьку, Григорію Зазірному.  Зі сльозами на очах зал зустрічав родини загиблих під час вручення відзнак.

Потому розпочалася концертна програма, яку підготували артисти міського будинку культури разом зі студентами  і викладачами Канівського фахового коледжу культури та мистецтва, а також учасники ансамблю «Спалах». У репертуарі артистів — відомі українські пісні патріотичного напрямку та танцювальні композиції. Линули до болю знайомі куплети з пісень – «Україна моя», «Не сумуй», «Буде тобі враже», «Мамині півонії» та багато інших. Зачарували глядачів танцювальні виступи студентів Канівського фахового коледжу культури та мистецтв під керівництвом Олександри Горідько. Завершили концертну програму спільним виконанням пісні «Ой у лузі червона калина».

Емоції в залі просто вражали – глядачі різного віку плакали, сміялись, підтримували гучними оплесками. Та найголовніше – під час благодійного заходу вдалося зібрати 11 625  гривень, які організатори передадуть на придбання тепловізора для воїна десантно-штурмової бригади Вадима Берези.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще 12 автівок відправили військовим на передову від Черкащини (фото).