Нові послаблення можливі у зв’язку із виведенням Канева із «червоної» карантинної зони. Відповідно до останнього рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС Канів потрапив до «помаранчевої» зони.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника відділу освіти Надії Голди.  

«Нові карантинні обмеження дозволяють відновити начально-виховний процес безпосередньо в навчальних закладах. Тому з понеділка всі школи і дитсадки, окрім ЗОШ №1, плануємо відкривати. Навчальні заклади до роботи готові», - наголосила Надії Голди.

За словами Надії Голди, школа №1 потрапляє до категорії, де більше 50% класів перебуває на самоізоляції. Відтак, відновити роботу в цій школі скоріш поки що не вдасться.

«Врахуємо і категорію батьків, які не готові ще відпускати своїх дітей до навчальних закладів. Для цього запровадимо змішану форму навчання. Це, звісно, додаткове навантаження на наших вчителів. Фактично вони працюватимуть у дві зміни – в класі, і дистанційно з учнями. Але ми готові до таких кроків. Більш детально ці питання додатково розглянемо сьогодні на нараді з директорами закладів загальної середньої освіти», - пояснила начальник відділу освіти.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із понеділка почне діяти нове зонування – Канів опинився у «помаранчевій» зоні.