За даними лабораторних досліджень води в річці Дніпро, проби якої було взято 26 червня Канівським міжрайонним відділенням ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр» МОЗ України встановлено, що вода в річці Дніпро масово бактеріологічно забруднена і перевищує встановлені санітарні норми.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр» МОЗ України.

На минулому тижні в районі каналізаційної насосної станції №7 та Канівського природного заповідника на узбережжі Дніпра та поверхні води було виявлено масовий мор риби. Експерти обстежили територію та взяли проби води.

Результати досліджень показують, що вода в річці Дніпро масово бактеріологічно забруднена і перевищує встановлені санітарні норми. До слова, на час відбору води температура її становила 32 градуса Цельсія. Утім, причин масового мору риби не встановлено. Вміст кисню в воді – в межах норми.

Відтак, населенню рекомендовано обмежити купання в річці до повних лабораторних досліджень та встановлення показників, які відповідають санітарним нормам. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фахівці стверджують, що ймовірною причиною загибелі риби могла стати «нічна задуха».