Кабінет Міністрів України дозволив роботу шкіл і дитячих садків у «червоній» зоні епідемічної небезпеки, але з певними обмеженнями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «vseosvita.ua».

За словами очільника Міністерства охорони здоров'я Максима Степанова рішення про повне закриття шкіл і садочків у «червоній» зоні карантину прийматимуть тільки за спільним рішенням регіональної та державної комісій.

Також, він заявив, що відтепер у формуванні переліку обмежень у «червоних зонах», визначених Кабміном, братимуть участь і регіони.

Крім того, під час прес-брифінгу, він зазначив, що у зеленому, жовтому та помаранчевому рівнях, освітні заклади зачинятимуться тоді, коли на самоізоляцію через COVID піде більше 50 відсотків вихованців.

Ми вводимо додаткове поняття: заборонятимуться відвідування закладів дошкільної, загальної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальній одиниці регіону міста або району, на якій встановлено зелений, жовтий, або помаранчевий рівень у разі, якщо на самоізоляцію через контакт з хворим на ковід йде більше ніж 50% класів тієї чи іншої школи, - заявив Степанов.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на COVID-19 захворіло ще 9 канівців.