Міський голова Ігор Ренькас підписав меморандум про співпрацю з представниками проекту «Відкрите місто» Фонду Східна Європа та канівською громадською організацією «Разом», який передбачає впровадження у місті комунікаційної платформи «Відкрите місто».

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Підписання відповідного документу відбулося вчора у залі засідань Будинку рад.

У межах реалізації даного проекту, передбачається створення комунікаційної платформи, з допомогою якої місцеві мешканці зможуть спілкуватися із владою, зокрема повідомляти стосовно нагальних міських проблем та відслідковувати процес їх усунення.

За інформацію менеджера проекту «Відкрите місто» Фонду Східної Європи Юрія Піскалюка, Канів стане 49-м українським містом та 2-им у Черкаській області (після Черкас), які приєдналися до даної платформи.

Наразі представники фонду будуть проводити навчання для місцевих чиновників стосовно особливостей роботи на платформі, а після її запровадження будь-хто зможе розміщувати там інформацію стосовно актуальних проблем у Каневі(наприклад, відсутність зовнішнього освітлення, поганий стан дорожнього покриття, неприбране сміття, проблеми благоустрою), додавати фотографії не вдаючись до особистого звернення у міську раду.

На думку чиновників, це значно прискорить процес їх вирішення та дозволить організувати більш тісну та взаємну комунікацію між владою та громадою.