За принципової позиції прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури судом засуджено до позбавлення волі 39-річного чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні злочинів, пов’язаних із зберіганням та збутом наркотиків (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України).

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурором у суді доведено, що житель міста Канева, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності та у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, придбав наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон, та зберігав його за місцем свого проживання.

У подальшому працівниками поліції було зафіксовано збут вказаною особою наркотичного засобу.

Під час обшуку за місцем проживання чоловіка було виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс та наркотичний засіб – метадон.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України, та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до 8 років позбавлення волі загрожує 32-річному черкаському шахраю, якого розшукували за продаж неіснуючої військової амуніції.