Команда канівських спортсменок перемогла у Чемпіонаті Черкаської області із волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної ДЮСШ «Колос».

Загалом, на змагання, які відбувалися цими вихідними у Каневі, прибули 7 команд із міст Черкаси, Лисянка, дві команди з Тального, ДЮСШ «Колос» Канівського району, ДВК «Вікторія» (Канів), ДЮСШ-міськво (Канів). За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди Канівської районної ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія»  м. Канів, м. Черкаси та ДЮСШ-міськво м. Канів.

У підсумку змагань четверте місце посіла команда Канівської районної ДЮСШ «Колос» (тренер Наталія Кузнєцова), третє місце - у команди ДЮСШ-міськво м. Канів, друге місце вибороли черкащанки. Переможцем змагань команда ДВК «Вікторія» з м. Канів (тренери Андрій Бурхацький та  Наталія Кузнєцова). Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Захід відбувся за організаторської підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Канівської районної ДЮСШ «Колос» та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому. Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новопризначений тренер ФК «Росава-Наша Ряба» планує у цьому році вивести команду у п’ятірку кращих в області.