Віктор Запара, якого нещодавно призначили працювати тренером футбольного клубу «Росава-Наша Ряба», поділився амбітними планами та відзначив підтримку розвитку футболу керівництвом громади.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Новопризначений тренер Віктор Запара розповів, що підтримав пропозицію чинного керівництва футбольного клубу, зокрема Олександра Яременка, Дмитра Чорноівана та Станіслава Яременка, оскільки його прийшов до вподоби план розвитку спорту та дозвілля у Степанецькій ОТГ, колосальна підтримка голови громади ФК «Росава».

Основним завданням, яке тренер ставить перед футбольним клубом на сезон 2018 року, є прагнення виграти у всіх змаганнях та потрапити у п`ятірку кращих в Черкаській області.

Своїм підлеглим Віктор Запара бажає перемог, болгарського здоров’я, якнайменше травм, успіхів у спортивних досягненнях, єдності команди і в думках, і в ділах, і в змаганнях.

Довідково: Запара Віктор Михайлович - народився 06.04.1972 року у місті Миронівка. За свою професійну кар`єру встиг пограти на високому рівні за команди: «Нива» (Миронівка); «Факел» (Варва); «Верес» (Рівне); «Десна» (Чернігів), «Ніжин» та «Красилов». Наразі його зараховують до числа авторитетних футболістів та тренерів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команди з різних куточків України завітали до Канева, щоб позмагатися у футбольному турнірі пам’яті воїнів АТО.