На вихідних у Каневі відбулася довгоочікувана прем’єра вистави «Сублімація любові», участь в якій взяли відомі актори Ольга Сумська, Євген Паперний та Віталій Борисюк.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Ще задовго до анонсованого часу початку вистави, зал районного будинку культури був вщент заповнений місцевими поціновувачами театрального мистецтва.

У зв’язку із затримкою акторської родини, початок вистави довелося перенести майже на 1,5 години.

Однак, це не позбавило присутніх канівчан хорошого настрою. Адже в період очікування, глядачів порадував своїм виступом народний аматорський хор «Кобзарева криниця» Канівського районного будинку культури (керівник Мар'яна Сторчоус), а також народний ансамбль танцю «Канівчанка» Канівського коледжу культури та мистецтв (керівник Олександра Горідько).

Згодом же, розпочалась довгоочікувана магія театральної гри знаних в Україні та далеко за її межами акторів. Гри, яку люблять і цінують в усіх куточках нашої країни. І Канів в цьому не став винятком. Адже після вистави, яка тривала майже 2,5 години, зал оваціями зустрів відомих акторів, а вдячні глядачі не втомлювались запрошували їх вчергове приїздити до нашого міста з новими і новими прем'єрами.

Більше того, зауважимо, що журналістам нашого порталу пощастило не просто насолодитись захопливою театральною грою акторів, але й поспілкуватися перед виставою із Євгеном Паперним. Тож уже незабаром чекайте на сторінках «Kanos» ексклюзивне інтерв'ю з актором, яке він погодився з радістю надати для канівських читачів.

Також відзначимо, що організатори вистави висловлюють щиру вдячність за сприяння у проведенні заходу завідувачу сектору культури Тетяні Святелик, керівникам творчих колективів Мар'яні Сторчоус та Олександрі Горідько, а також канівському підприємцю Олені Новіковій.