Для допомогти працездатним громадянам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування, Міжнародна платформа Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3 800 онлайн-курсів за вибором). До навчання на платформі долучилося вже 16 безробітних, які перебувають на обліку в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Канівської міськрайонної філії ОЦЗ.

Олексій Волощук, один із безробітних, який пройшов курс «Фізика в дослідах. Електрика та магнетизм». Напрямок обрав до душі. За словами Олексія, курси виявилися дуже цікавими та змістовними. Навчання давалося легко: він здав залік на 100 із 100 можливих балів та отримав сертифікати міжнародного зразка.

«Дякуючи працівникам філії, відкрив для себе світ Coursera – безмежний простір для навчання у будь-який час, не виходячи з дому. Для мене першим став курс «Фізика в дослідах. Електрика та магнетизм». Отримана інформація з лекцій, завдань для самостійного опрацювання за посиланнями та списком літератури, практичних завдань мобілізує, дає поштовх для переосмислення минулого та майбутнього, розширює межі для самореалізації. Не жалкую про жодну хвилину витраченого часу!», - ділиться враженнями Олексій Волощук.

Якщо є бажання спробувати дистанційно навчатись – надайте електронну адресу своєму кар’єрному раднику або фахівцю з профорієнтації служби зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі із підприємця стягнули 200 тис.грн. заборгованої плати за оренду комунальної власності.