Вихідними на Канівщині відбулися урочистості із нагоди відзначення 94-ої річниці заснування району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на Facebook сторінку Канівської РДА.

Урочистості пройшли 25-го березня у Степанецькому сільському будинку культури.

Розпочалося дійство із традиційного покладання квітів до пам’ятнику полеглим захисникам у роки Другої світової війни. Згодом, присутніх зустріла господиня села – Віра Ласкава та запросила у зал сільського будинку культури для проведення концертної програми.

В ході проведення урочистостей, директора Канівського природного заповідника Володимира Пилипенка нагородили державною відзнакою до «25 років Незалежності України», а голові ради Канівської районної організації ветеранів війни і праці Віктору Дорошенку вручили відзнаку «Почесний громадянин Канівщини».

«На 94-річчя Канівщини я маю 65 років трудового стажу на канівській землі. Озирнувшись назад, у мене немає докору, я вибрав єдиний шлях і, якби його довелося повторити, я б знову прийшов цю дорогу. Я любив цю землю, люблю і буду продовжувати любити. Ми, ветерани зробили все для того, щоб ви сьогодні жити, раділи життю, працювали краще, ніж ми. Єдине, що ми не встигли зробити – об’єднати українців із сходу, центру, півдня та заходу України, щоб створити єдину українську націю, яка могла б розбудувати сьогодні вільну, незалежну, соборну, європейську державу - Україну», - емоційно зазначив в ході власного виступу Віктор Дорошенко.

За професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток Канівщини подякою також було нагороджено начальника філії «Канівський райавтодор» Руслана Левченка. Виступаючи перед присутніми він наголосив, що досягнути такого результату вдалося лише завдяки спільним зусиллям керівництва району, місцевих підприємств, зокрема ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «НВФ «Урожай», Агрокомплексу «Степанецьке»,  та колективу підприємства.

Водночас, Степанецький сільський голова Віра Ласкава за дорученням директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького передала чотирьом дитячим садочкам Канівського району сертифікати на суму 20 тис.грн. для придбання оргтехніки та дитячого обладнання.

Також у межах святкувань подяками та подарунками відзначили лауреатів районного конкурсу «Майстриня своєї справи – 2017».