Із нагоди відзначення 60-річчя із дати заснування Канівського лісового господарства на підприємстві планують створити ювілейний сад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Ліси Черкащини».

Відтак, за інформацію працівників державного підприємства, «родзинкою» цьогорічної весняної кампанії стане створення ювілейного саду із нагоди відзначення 60-річчя з дня заснування лісгоспу. До ювілейної посадки фруктових дерев планують запросити ветеранів підприємства, вихованців шкільних лісництв, представників місцевих органів влади та кращих працівників лісгоспу.

Окрім цього у планах Канівського лісгоспу провести традиційні щорічні акції «Посади дерево», «Майбутнє лісу – в твоїх руках», до яких будуть залучатися школярі, односельці, працівники установ, керівники органів місцевої влади та самоврядування.

«Як показує досвід, такі акції не лише примножують ліси, а й єднають людей у прагненні створити власноруч те, чим можна буде милуватися багато років поспіль і навчати юне покоління наслідувати приклад старших», - зазначає провідний інженер лісових культур Канівського лісгоспу Інна Жила та підкреслює, що навесні підприємство планує висадити більше 50 га лісів, зокрема й плантації новорічних ялинок на площі 3 гектари.

Також, за інформацією працівників підприємства, навесні для посадки планується використати майже 500 тисяч сіянців, адже минулого року у розсадниках було висіяно майже 4 тонни насіння.

«Цьогорічна весна для нас традиційно буде сповнена турбот про створення нових лісів. До запланованих площ додадуться й ті ділянки, які були повністю понівеченими та знищеними січневим сніголамом. Як бачимо, зима додала клопотів. Та ми маємо відповідні ресурси і засоби, аби здійснити задумане і виконати чи не найголовнішу місію лісівника і, як на мене, кожної людини зокрема, адже садити ліс – це означає продовжувати життя, поєднуючи себе з природою і створюючи рукотворне нагадування про любов до природи, довкілля, які маємо передати у спадок наступним поколінням доглянутими і чистими», - підсумовує директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що найстарша жителька Канівщини відсвяткувала 98-річчя.