Активісти відвідали місто Дрогобич, де зустрілися із міським головою та перейняли досвід у реалізації проектів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Дрогобицької міської ради.

У п’ятницю, 11 травня, до Дрогобича завітала делегація з міста Канева, яка зустрілася із міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, котрий розповів гостям про сучасний та древній Дрогобич, його історію та сьогоднішні реалії.

Відповідаючи на запитання представників делегації, Тарас Кучма поділився досвідом впровадження у місті проектів з енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії. Також розповів про проблему зі сміттям, зауваживши, що у європейських країнах та Америці сміття — бізнес, а в Україні — політичний бич.

Щодо бюджету, який, за словами міського очільника, попри занепад індустрії, зріс у три рази, то Тарас Кучма розповів, як налагоджується співпраця з місцевими підприємцями, як вдається наповнювати бюджет відкриваючи дані, залучати кошти області та ДФРР.

Окрім того, міський очільник продемонстрував роботу системи «Розумне місто», як ефективного інструменту комунікації з мешканцями.

Також гості цікавилися туристичним потенціалом міста, збереженням історичних та архітектурних пам’яток, розвитком культури, механізмами вирішення проблеми з бездомними тваринами, впровадженням медичної реформи, справами в освіті та децентралізації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що творча канівська молодь польське місто Члухів.