Делегація канівської творчої молоді нещодавно відвідала польське місто Члухів, що стало можливим в рамках програми партнерства між містами Канів та Члухів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час поїздки діти перебували у міжнародному молодіжному таборі, де вони познайомилися із однолітками із Польщі, Німеччини і Франції. Девізом табору стало гасло: «Культура понад кордонами»

Також діти брали участь у численних спортивних змаганнях: каталися на байдарках, вчилися долати перешкоди у мотузковому парку, спробували себе у міні-гольфі, брали участь у різноманітних майстер-класах: з китайських єдиноборств, гімнастики тай-чі, рок-н-ролу, флористики, кікбоксингу, відвідували басейн, боулінг та більярдний клуб.

Під час відвідин польського містечка канівці мали змогу зануритися в атмосферу середньовіччя, оглянувши старовинний Члухівський замок, з висоти якого відкривається неймовірний краєвид всього міста.

Українська команда представила в таборі й культуру своєї країни, організувавши День України - з піснями і танцями, флеш-мобом і вікторинами, демонструючи свої таланти та любов до Батьківщини.

«Такий досвід зближує нас із європейською молоддю і дає впевненість у майбутньому», - підсумували канівські підлітки свою мандрівку до європейського Члухова.