Дрон Mavic 3 тепер служитиме військовослужбовцям 53-ї окремої механізованої бригади імені Володимира Мономаха. Канівський міський голова Ігор Ренькас та депутати міської ради днями передали девайс на фронт. Дрон укомплектували захисним кейсом та придбали додаткові акумулятори.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Приємно отримувати зворотній зв'язок від влади, яка відгукнулася на прохання нашої військової частини щодо придбання дрона. Зараз на лінії зіткнення з ворогом воює багато канівців, тому така підтримка для нас дуже важлива. Приємно відчувати на передовій потужний тил наших земляків. Ми допомагаємо один одному із останніх сил», – відзначив захисник з Канева, який служить у 53-ій механізованій бригаді ім. Володимира Мономаха.

«Дрон – це по суті ваші очі. Нехай ця пташка допоможе у виконанні бойових завдань та наблизить нашу перемогу», – звернувся до військовослужбовця Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Додамо, пристрій DJI Mavic вартістю 124 тисячі гривень належить до оперативно-тактичного рівня. Його можна використовувати і для ведення розвідки, і для вогневого ураження цілей.  Дрон закупили за благодійні кошти, які надійшли до Канівської громади від іноземних міст-побратимів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на одному із критичних об’єктів інфраструктури Черкащини провели навчання (фото).