Майор Володимир Кукуріка із Черкащини перейшов на бік рф і нині воює на Херсонському напрямку. За його ліквідацію обіцяють 5000 доларів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію журналіста, політв’язня, громадського діяча, політика Ігоря Мосійчука, опубліковану на сайті «18000».

«126-та окрема бригада берегової оборони чф рф була сформована наприкінці 2014 року на фондах захопленого місця дислокації 36-ї окремої бригади берегової оборони ВМС України. 2022 року бригада бере участь у повномасштабному вторгненні росії до України», – зазначив Мосійчук.

Кукуріка є в переліку зрадників ВМС України. Зазначають, що він не прибув на континентальну територію України у визначені пункти збору, перейшов на військову службу до російських окупантів.

«Разом з друзями-підприємцями встановлюємо грошову винагороду 5000$ за ліквідацію чи взяття в полон кожного з державних зрадників», – додав Ігор Мосійчук.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині засудили жінку, яка в соціальній мережі підтримувала дії країни-агресора.